Осло 2016: Внушителни резултати за ROSSIGNOL

В Блог

След 11 състезания по време на световно първенство по биатлон в Осло, ROSSIGNOL спечели 18 медала, 9 от които златни. Френската марка е присъствала на всички подиуми!

Двама от атлетите на ROSSIGNOL постигнаха, невероятни резултати на това Световно първенсвто

Мари Дорин-Хабер се завърна във Франция с 6 медала, включително 3 титли на световен шампион (смесена щафета, индивидуално, масов старт), 2 сребърни медала в спринта и женската щафета и един бронзов медал в преследването. Младата майка сега е петкратен световен шампион с титлите си от миналата година.

Мартен Фуркад събра 5 медала! Той стана 4 пъти световен шампион (Смесена щафета, спринт, преследване и индивидуално)  той спечели и сребърен медал в масовия старт. Френският биатлонист грабна петия си Кристален глобус и е 4 малки глобуса в спринта, преследването, индивидуално и масов старт.

Поздравления и другите състезатели от Team Rossignol , които постигнаха своите успехи по норвежките трасета.

Доротея Вирер , сребърен медалистка в преследването и носителка на малкия кристален глобус в индивидуалните стартове на 2 точки пред Мари Дорин-Хабер.

Симон Шемпп, два пъти сребърен медалист в смесената щафета и мъжката щафета с отбора на Германия.
Синоеве Солендал, световен шампион в щафетата с Норвегия.
Анаис Шевалие, сребърна медалистка в женската щафета.